DIDMENINĖ PREKYBA

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ - kuro pardavimų ir plataus asortimento spektro lyderis vidurio Lietuvoje. Mes parduodame fasuotą kietąjį kurą (durpių briketus, akmens anglis, įvairios rūšies pjuvenų briketus) Kėdainių, Kauno, Jonavos, Raseinių ir Radviliškio rajono juridiniams ir fiziniams asmenims. Kurą atvežame į kliento pageidaujamą vietą ir iškrauname.

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ kurą perka tiesiogiai iš gamintojų, t.y. Baltarusijos bei Latvijos gamyklų.

Diversifikuotos veiklos dėka tiekiame produkciją ir paslaugas skirtingoms vartotojų grupėms, kurių poreikius geriau suvokiame orientuodami veiklą pagal atskirus vartotojų segmentus. Plečiantis įmonei, pamatėme, kad su viena strategija skirtingose verslo srityse valdyti efektyviai ir tenkinti klientų poreikius yra neįmanoma. Išskyrėme atskiras klientų poreikių valdymo strategijas.

Didmeninė prekyba durpių briketais

Mūsų patirties ir profesionalumo dėka esame patikimas ir stabilus partneris. Turime sėkmingą ilgametę bendradarbiavimo patirtį su Baltarusijos koncernu Beltopgaz (www.topgas.by), kuris vienija net 28 durpių briketų gamyklas. UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ tvirti partnerystės saitai užmegzti su didžiausiomis eksportuojančiomis durpių briketų gamyklomis. Sezono metu parduodame iki 20 tūkst. tonų durpių briketų Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos įmonėms.

Diversifikuodami įmonės veiklą bei plėsdami asortimentą planuojame TEC ir katilinėms pasiūlyti sutrupintų durpių briketus, kuriuos gamina koncerno Beltopgaz gamykla (www.topgas.by). Perspektyvoje taip pat medžio skiedros nuo 5 iki 20 tūkst. tonų per mėnesį pardavimai TEC ir katilinėms.

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ bendradarbiauja su:

Beltopgaz (www.topgas.by)
Belfuel