SANDELIAVIMAS, KROVA PRAVAŽIUOJAMOJO KELIO NUOMA

Esame profesionalų komanda, teikianti kompleksines paslaugas savo klientams. Paslaugų kompleksiškumas ir kokybė – mūsų sėkmės paslaptis. Jaučiame atsakomybę prieš klientus ir partnerius, todėl dedame visas pastangas siekiant užtikrinti prekių ir paslaugų kokybę.

Privažiuojamojo kelio nuoma

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ teikia geležinkelio kelio nuomos paslaugas vagonų saugojimui, metalo laužo, trąšų iškrovimui ir pakrovimui, grūdų pakrovimui į grūdovežius.

Sandėliavimo, krovos darbai

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ teikia sandėliavimo, saugojimo ir krovos darbų paslaugas savo klientams.
Taip pat atliekame trąšų, durpių briketų, anglies, sudėtų ant podonų su tentais apšviestoje ir apsaugotoje aikštelėje, sandėliavimą. Vienu metu įmonė gali būti sandėliuojama iki 3000 tonų prekių maišuose.

Mūsų techniniai pajėgumai: ožinis kranas KK/6,3 ir hidraulinė krovimo mašina TerexFux 331. Mes turime nuosavą 418 metrų (25 vagonai) geležinkelio kelio atšaką Kėdainių geležinkelio stotyje nr. 9.

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ turi pokraninę aikštelę - apie 1 ha ploto sandėlį, kurį planuoja išplėsti iki 1,5 ha. Per pamainą esame pajėgūs iškrauti ir pakrauti iki 12 vagonų krovinių į sandėlį arba autotransportą.

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ bendradarbiauja su:


Linas Agro (www.linasagro.lt)