APIE KOMPANIJĄ

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“ specializuotą veiklą Lietuvos respublikoje vykdo nuo 2002 m., kuomet buvo įkurta Jelenos Maksimenko įmonė. Kompanijai plečiantis bei didėjant įmonės apyvartai užmegzti puikūs ir tvirti partnerystės saitai su Lietuvos verslo lyderiais, taip pat su produkcijos tiekėjais iš Baltarusijos, Latvijos, bei kitų šalių gamyklų. Per daugiau nei 10-ies metų laikotarpį užsitarnavome patikimo ir stabilaus verslo partnerio vardą. Paslaugų kompleksiškumas ir kokybė – mūsų sėkmės paslaptis ir garantas.

Kompanijai „Kėdainių krovimo aikštelė“ siekiant lankstumo, patikimumo, aktyvumo bei atsakomybės leido įsitvirtinti rinkoje ir tapti viena patikimiausių ir patraukliausių įmonių vidurio Lietuvoje. Tai liudija pripažinimo sertifikatas „Gazelė 2012“ – viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Mūsų istorija prasidėjo nuo 1,5 ha žemės detaliojo plano užregistravimo. Vėliau gavome visas licenzijas ir leidimus juodojo ir spalvotojo metalo laužo supirkimui ir pardavimui, senų automobilių utilizavimui. Buvo patvirtinti 0,5 km privažiuojamojo kelio atšakos aikštelėje po ožiniu kranu nuosavybės dokumentai, išplėstas transporto parkas, atliktos investicijos į infrastruktūros plėtrą - administracinių patalpų statybos, elektroninių 60 t. 18,5 m. ilgio „Kemek“ svarstyklių įsigyjimas. Priimti atsakingi strateginiai sprendimai ir įsisavintos investicijos sustiprino kompanijos įvaizdį tiek prieš partnerius, tiek prieš esamus ir potencialius įmonės klientus.

UAB „Kėdainių krovimo aikštelė“, kitaip nei kitos kompanijos, yra patrauklus verslo partneris dėl itin palankios geografinės padėties – esame pačiame Lietuvos geležinkelio ir auto transporto judėjimo koridorių epicentre. Turime galimybę savo klientams konteineriais pristatyti akmens anglį, durpių briketus ir kitą produkciją dėl gerų pakrovimo – iškrovimo sąlygų nuosavame kelyje su pokranine aikštele.